Logo Rudnik Gmina

Władze Gminy

 

Władze:

Wójt Gminy :         Tadeusz Zdunek

                                Tel: (084) 684- 11-02 ,

                                (084) 684-11-23 wew.206

Sekretarz Gminy:  Stanisław Repeć

                                         ( Tel:(084) 684-11-23 wew. 207

Skarbnik Gminy :  Aneta Siek 

                                         ( Tel: (084) 684-11-71,

                                                  (084) 684-11-23 wew.201    

 

 

Rada Gminy

Skład Rady Gminy. Kadencja 2014-2018r.

 

L.p.

 

Stanowisko

 

Imię i Nazwisko

 

Miejscowość

 

 

1.

 

 

 

 

Przewodniczący 

 

 

 

 

                                                          Adam Kucharski

 

 

 

 

                          Rudnik

 

2.

 

 

Wice-przewodniczący

 

 

Krzysztof Buza

 

Bzowiec

3.

 

 

 

 

 

 

Wice- przewodniczący 

 

 

Grzegorz Mróz     

Wierzbica

 

4.

 

Radny 

 

Tadeusz Kaczor

 

Majdan Średni

 

5.

 

Radny 

 

Adam Chudy

 

 

Mościska Kolonia

6.

 

Radny 

 

Jarosław Czwórnóg

 

Suche Lipie

 

7.

Radny

Aleksander Dziurka

Płonka

8.

 

Radny

Kamil Kowalczyk

 

Rudnik

 

9.

 

Radny

 

Paweł Kucharczyk 

 

Kaszuby

 

10.

 

Radna

 

Barbara Królikowska

 

Suszeń

 

11.

 

Radny

 

Wiesław Kurylak

 

Maszów

 

12.

 

Radny

 

Piotr Pawelczyk 

 

Bzowiec

 

13.

 

Radny

 

Zbigniew Poklepa

 

Rudnik

 

14.

 

Radny

 

Bogusław Roczeń 

 

Płonka 

 

15.

 

Radny

 

Jerzy Śmigoń

 

Mościska

 

   

Radni Rady Gminy Rudnik Kadencji 2014 - 2018r.

 

  Rada Gminy

Skład Rady Gminy. Kadencja 2010-2014r.

 

L.p.

 

Stanowisko

 

Imię i Nazwisko

 

Miejscowość

 

1.

 

Przewodniczący 

 

Adam Kucharski

 

Rudnik

 

2.

 

Wice-przewodnicząca

 

 

Bożena Czyż

 

Rudnik

3.

 

Wice- przewodnicząca 

 

Danuta Dłużniewska 

 

Wierzbica

 

4.

 

Radny 

 

Tadeusz Kaczor

 

Majdan Średni

 

5.

 

Radny 

 

Jerzy Buszowski

 

Bzowiec

 

6.

 

Radny 

 

Krzysztof Buza

 

Bzowiec

 

7.

 

Radny

 

 

Leszek Płatek

Płonka

 

8.

 

Radny

 

Ryszard Pszenniak

 

Rudnik

 

9.

 

Radna

 

Wioletta Kiszczak

 

Mościska

 

10.

 

Radna

 

Barbara Królikowska

 

Suszeń

 

11.

 

Radny

 

Wiesław Kurylak

 

Maszów

 

12.

 

Radna

 

Stanisława Mach 

 

Płonka

 

13.

 

Radny

 

Piotr Majkut

 

Kaszuby

 

14.

 

Radny

 

Andrzej Solan

 

Płonka Poleśna

 

15.

 

Radny

 

Ryszard Żarnowski

 

Joanin

 

 

  Sołectwa- sołtysi

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW GMINY 

 

 

 

 

 

Sołectwo

 

Obszar zasięgu

 

Imię i Nazwisko sołtysa

 

 

1. Bzowiec

 

Obejmuje wieś Bzowiec

 

 

Anna Dubaj

 

 

2. Joanin

 

 

Obejmuje wieś Joanin

 

 

Ryszard Żarnowski

 

 

3. Kaszuby 

 

 

Obejmuje wieś Kaszuby

 

 

Joanna Merska

 

 

4. Majdan     Borowski I

 

 

Obejmuje wieś Majdan Borowski I

 

 

 

Beata Typiak

 

 

 

5. Majdan Kobylański

 

 

Obejmuje wieś: Majdan Kobylański, Majdan Średni

 

 

 

Grzegorz Jakubczak

 

 

 

6. Majdan Łuczycki

 

 

Obejmuje wieś: Majdan Łuczycki, Majdan Borowski II

 

 

 

Mariusz Michalak

 

 

 

7. Maszów

 

 

Obejmuje wieś: Maszów , Maszów Dolny, Maszów Górny

 

 

 

Zbigniew Dąbek

 

 

8. Mościska

 

 

Obejmuje wieś: Mościska, Mościska Kolonia

 

 

 

Halina Monik

 

 

 

9. Płonka

 

 

Obejmuje wieś: Płonka, Płonka Kolonia

 

 

 

Bogusław Roczeń

 

 

 

10. Płonka Poleśna

 

 

Obejmuje wieś: Płonka Poleśna

 

 

 

Eliza Furmaga

 

 

 

11. Rudnik

 

 

Obejmuje wieś: Rudnik, 

 

Rudnik - Romanówek

 

 

 

Urszula Błasiak

 

 

 

12. Równianki

 

 

Obejmuje wieś: Równianki, Międzylas

 

 

 

Marianna Osmoła

 

 

 

13.Suche Lipie

 

 

Obejmuje wieś Suche Lipie

 

 

Marek Bil

 

14. Suszeń

 

Obejmuje wieś: Suszeń, Potasznia

 

 

 

Barbara Królikowska

 

 

 

15. Wierzbica

 

 

Obejmuje wieś Wierzbica

 

 

Aneta Korkosz

 

 

 

 

 

 

 

Wojt Gminy Zaprasza

Tadeusz Zdunek 

Godziny przyjęć interesantów:

Od pn. do pt. w godz:

7:30 - 15:30 

tel:( 84) 684-11-23

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.